SOMALES

SOMALES ir neliela neatkarīga izglītības iestāde, kas nodarbojas ar mācību nodarbību izstrādi un ieviešanu. SOMALES specializējas uz izglītības materiālu izstrādi skolēniem vecumā no 4 līdz 18 gadiem tādās jomās kā tehnoloģijas, problēmu risināšanas prasmes un vieglās prasmes: darbs komandā un pašapziņas celšana. Nodarbības noris bērnudārzos, pamatskolās un vidusskolās (privāti un publiski) apmēram ar 200 skolēniem katru nedēļu.

Mājaslapa: www.somales.de
Kontakti: Olaf.weber{AT}somales.de 

Harry Flosser Studios

Harry Flossera Studija, dibināta 2000.gadā kā neatkarīga animācijas studija, kas nodarbojas ar pētniecībai, izglītībai, pakalpojumu sfērai, izklaidei un industrijai veltītu dinamisku vizualizāciju radīšanu. Inovatīva pieeja ilustrēšanai, interaktīvās animācijas, personāžu dizains un stāsti  kā sava veida informatīvā izklaide, kas vizualizē tehniskā, zinātniskā un izglītības satura sarežģītību – tās ir dažas no aktivitātēm. Harry Flosser Studios sadarbojas ar Vācijas un starptautiskām kompānijām, lai radītu tīkla grafisko saturu, kas risina izglītības un kultūras problēmas un vajadzības.
Harry Flosser Studio pilnībā izstrādā PASS-projekta dizainu, ieskaitot materiālu ilustrācijas, animācijas, mājaslapas dizainu un interaktīvās programmas.

Mājaslapa: www.harryflosser.com
Kontakti: film{AT}harryflosser.com